سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در پوستر تصویری
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

پوستر تصویری

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پوستر تصویری | خرید پوستر تصویری | قیمت انواع پوستر تصویری با تخفیف شگفت انگیز

 امروزه موضوع و مبحث دکوارسیون داخلی اهمیت زیادی پیدا کرده است.مقاله های زیادی در باب این موضوع نوشته می شودو افراد زیادی در این زمینه فعالیت دارند. محصولات مختلفی در دکوراسیون داخلی دخیل هستند که هر کدام از آنها کارکرد خودشان را دارند. یکی از محصولات مهم دکوراسیون داخلی، پوستر است. پوستر نوعی پوشش است که روی دیوار قرار می گیرد و باعث زیبایی و جلوه دادن به دیوار می شود. پوستر در واقع نوعی دیوارپوش است.

این محصول در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی تولید می شود و می تواند هر نوع سلیقه ای را راضی کند. شما می توانید هر گونه تصویری را که می خواهید در میان این پوسترها پیدا کنید و از آن برای زیبایی فضای داخلی خود استفاده کنند. پوسترهای دیواری ، دارای قیمت بسیار خوبی هستند و برای همین است که خیلی ها از آن برای زیبایی دیوار خانه یا اداره یا فروشگاه خود استفاده می کنند. پوسترهای دیواری انواع مختلفی دارند که هر کدام مزیت های خودش را دارد.

یکی از انواع پوسترها، پوستر تصویری است که بسیار هم پرطرفدار است. پوستر تصویری همان طور که از نامش پیداست ،پوستری است که دارای تصویری روی خود است.این تصویر می تواند  تصویر طبیعت یا ورزش یا انسان ها یا دیگر چیزها باشد. پوسترهای تصویری تنوع بسیار بالایی دارند و برای همین است که می توان از میان آن مورد نظر خود را به خوبی خریداری کرد. در زیر به انواع پوستر تصویری اشاره شده است.

انواع پوستر تصویری

پوسترهای تصویری دارای انواع مختلفی هستند که در زیر به آنها اشاره شده است:

پوستر اسپرت :

یکی از انواع پوستر تصویری، پوستر اسپرت است. منظور از پوستر استرپ، تنها پوسترهای دارای تصاویر ورزشی نیست بلکه پوسترهایی است که دارای تصاویر جذاب و هیجان انگیز است. این گونه تصاویر که باعث ایجاد حس هیجان در ذهن بیننده می شود، اسپرت نام دارند. تصاویر اسپرت می توانند برای جاهای مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

پوستر سه بعدی :

از دیگر پوسترهای تصویری، پوستر سه بعدی است که آرام آرام در حال باز کردن جای خود در میان خانه ها هستند. همان طور که از نام این پوسترها پیداست ، آنها روی دیوار تصویری سه بعدی و زیبا را ایجاد می کنند. این تصاویر می توانند برای مکان های مختلفی مورد استفاده قرار گیرند.

پوستر سفارشی :

گاهی اوقات است که تصویر مورد نظر شما در میان پوسترهای تصویری پیدا نمی شود. در چنین مواردی است که شما می توانید سفارش دهید تا تصویری مشخص روی پوستر قرار گیرد و چاپ شود تا آن را روی دیوار بچسبانید.خیلی ها هستند که تصاویر اعضای خانواده خود را برای چاپ روی پوستر سفارش می دهند که در نوع خود  کار جالبی است و می تواند خانه شما را زیبا کند و در عین حال حس خوب و زیبایی را به اعضای خانواده منتقل کند. دیگر تصاویر نیز به خوبی روی پوستر چاپ می شوند.

پوستر مدرن :

برخی از پوسترهای تصویری، هم دارای طرح های مدرن امروزی هستند و می توانند برای جاهای مختلفی مورد استفاده قرار گیرند.

پوستر کارتونی:

از دیگر انواع پوسترهای تصویری، پوستر کارتونی است که برای اتاق کودکان یا نوجوانان مناسب است. البته این پوسترها در جاهای دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. پوستر کارتونی انواع کارتون ها و انیمیشن ها در بازار وجود دارد  و می تواند به خوبی اتاق کودک یا نوجوان شما را زیبا کند.

پوستر طرح چهره :

از دیگر پوسترهایی که وجود دارد پوستر طرح چهره است. تنوع این پوسترها چندان زیاد نیست اما می تواند مکان شما را زیبا کند.

پوستر تصویری کلاسیک :

تصاویر کلاسیک و قدیمی از دیگر انواع پوسترهایی است که می تواند فضای داخلی شما را زیبا کند.

 

خرید اینترنتی پوستر تصویری

خرید اینترنتی محصولات، امروزه کاری رایج ومعمول است و در سراسر کشور انجام می شود. در مورد انواع محصولات می توان این کار را انجام داد چون انواع فروشگاه ها در اینترنت و شبکه های اجتماعی وجود دارند. خرید اینترنتی پوستر دیواری هم به خوبی و به راحتی انجام می شود و افراد می توانند از طریق اینترنت، این محصول دکوارسیون داخلی را خریداری کنند. در زیر به خوبی های خرید اینترنتی پوستر دیواری اشاره شده است :

سرعت بالاتر :

شما در خانه یا هر جای دیگر می نشینید، سایت مورد نظر خود را باز می کنید، محصولات مختلف پوستر دیواری را می بینید ، از میان آنها یکی را انتخاب می کنید و سپس آن را خریداری می کنید. پس از خرید، محصول شما به سرعت برایتان ارسال می شود و نهایتا پس از چند روز به دست شما خواهید رسید تا از آن استفاده کنید. پس یکی از مزیت های خرید اینترنتی سرعت بالاتر و صرفه جویی در وقت و انرژی است.

دقت بالاتر:

شما می توانید با حوصله و بدون عجله، پوسترهای تصویری مختلف را ببینید، مشخصات و قیمت های آنها را با هم مقایس کنید، سایت های متعددی را ببینید و سپس دست به خرید بزنید. با این کارها شما دقت در خرید را بالا می برید. این یکی دیگر از مزیت های خرید اینترنتی پوستر تصویری است.

آگاهی بیشتر :

نظرات موجود در سایت ها درباره پوسترهای مختلف ونیز امکان مشاوره هایی که در سایت ها وجود دارند به شما کمک می کنند تا آگاهی بیشتری نسیت به محصولات پیدا کنید و در نتیجه خرید بهتری داشتته باشید. به طور کلی این که نسبت به خرید از فروشگاه واقعی شما می توانید با آگاهی بیشتری دست به خرید بزنید.

همان طور که گفته شد، سایت های مختلفی وجود دارد که می توان از آنها خرید اینترنتی پوستر تصویری را انجام داد. یکی از این سایت های معتبر، وبسایت مای دکوری است که از بهترین هاست.

 

اما پوستر تصویری چه مزایا و چه معایبی دارد. در زیر به این دو پرداخته شده است.

مزایای پوستر تصویری

1.تنوع داشتن :

پوسترهای تصویری دارای طرح ها و رنگ ها و جنس های متنوعی هستند که می توانند دامنه انتخابات شما را بسیار افزایش دهند. شما می توانید از میان این همه گزینه ، مطابق سلیقه خود بهترین مورد را انتخاب کنید.

2.ثبات رنگ :

رنگ پوسترهای دیواری تا سالها دچار تغییر نمی شود. ثبات رنگ یکی از مزیت های دیگر پوستر تصویری می باشد.

3.وضوح چاپ بالا:

از دیگر مزیت های پوسترهای تصویری این است که رنگ های آن وضوح بالایی دارند و برای همین است که جلوه ای خاص و زیبا به دیوار و فضای داخلی شما می بخشند.

4.نصب آسان و سریع :

نصب کردن پوستر تصویری روی دیوار ، کار راحت و آسانی است و شما می توانید در زمان اندک این کار را انجام دهید. البته این کار بهتر است توسط افراد مجرب و متخصص انجام شود.

5.قابلیت نظافت و گردگیری:

تمیز کردن این پوسترها کار سختی نیست و شما می توانید به آسانی  گرد و غبار روی آن را تمیز کنید.

6.قابلیت شستشو :

این پوسترها را با روش هایی که به آنها آسیب وارد نشود می توان شست . بهترین روش ، شستشو با پارچه مرطوب است.

7.ماندگاری خوب :

پوسترهای تصویری می توانند تا سالها می توانند روی دیوار شما بمانند و دچار خرابی و فرسودگی نشوند. شما می توانید با هزینه ای اندک محصولی را خریداری کنید که تا سالها برای شما بماند.

8.سازگاری با محیط زیست :

پوستر تصویری به محیط زیست آسیبی نمی رساند و با آن سازگاری دارد.

9.قیمت مناسب :

پوسترهای تصویری قیمت بسیار مناسبی دارند و افراد مختلف می توانند آن را خریداری کنند.

معایب پوستر تصویری

پوستر تصویری ایراد خاصی ندارد الا این که می تواند بر اثر اشیاء تیز آسیب بیبیند و هم چنین به سرعت اتش می گیرد.

عوامل موثر بر انتخاب پوستر تصویری

برای انتخاب پوستر تصویری باید به عوامل متعددی باید توجه کرد. در زیر به این عوامل اشاره شده است:

1.نوع پوستر تصویری:

نوع پوستر در انتخاب شدن بسیار موثر است. معمولا رایج ترین پوسترها ، پوسترهای مدرن واسپرت است. پوسترهای سه بعدی برای هر جایی قابل استفاده نیستند.

2.نوع مکان :

مکانی که قرار است در آن پوستر تصویری روی دیوار را بپوشاند هم بسیار مهم است. انتخاب یک پوستر برای یک اداره با یک کافی شاپ متفاوت  است و باید به خوبی به این موضوع توجه کرد. پس یکی دیگر از عواملی که روی انتخاب پوستر تصویری تاثیر می گذارد نوع مکان و فضای شما می باشد.

3.نوع دکوراسیون :

از دیگر عواملی که روی انتخاب پوستر تصویر موثر است نوع دکوراسیون است.  رنگ دیوار، نوع وسایل، میزان نور در فضا و عوامل دیگر همگی روی انتخاب یک پوستر تصویری مناسب تاثیر می گذارد. همیشه سعی کنید تا با بالا بردن اطلاعات خود بهترین انتخاب را برای دکور خود داشته باشید. گاهی اوقات پوستر همه دیوار را نمی پوشاند و فقط بخشی از دیوار را می پوشاند. به همه این نکات باید توجه شود.

4.قیمت پوستر تصویری:

از دیگر عواملی که ممکن است روی انتخاب پوستر تصویری تاثیر بگذارد، قیمت پوستر تصویری می باشد. البته تاثیر ان چندان زیاد نیست ولی اما تاثیر دارد. برخی پوسترهای تصویری مانند پوسترهای سه بعدی گران تر هستند و برخی دیگر ارزان تر هستند. این موضوع ممکن است روی انتخاب افراد اندکی تاثیر بگذارد.

قیمت هر متر مربع پوستر تصویری

به طور کلی قیمت پوسترهای تصویری گران نیست و همین یکی از مزیت های انها می باشد. هر متر مربع از پوستر دیواری تصویری در بهترین حالت به صد هزار تومان برسد. در زیر به عوامل موثر بر قیمت موثر بر پوستر پرداخته شده است:

1.نوع پوستر :

پهمان طور که اشاره شد برخی از پوسترهای تصویری گران تر از بقیه هستند. پوسترهای سه بعدی و پوسترهایی که برای تصاویر آنها وقت بیشتری گذاشته شده است گران تر هستند. پوسترهای با طرح های خاص وزیبا هم گران تر هستند.

2.وضوح وکیفیت رنگ ها :

هر چقدر که وضوح و کیفیت رنگ ها بیشتر باشد، قیمت پوستر تصویری شما بالاتر خواهد بود. به عبارت دیگر ، کیفیت پوستر تصویری هر چقدر بالاتر باشد قیمت آن هم بیشتر خواهد بود. البته باید گفت که این تفاوت قیمت چندان زیاد نیست و نهایتا به 10 یا 20 هزار تومان ختم می شود که واقعا مبلغ بالایی نیست.

3.برند :

هر چقدر که برند یک پوستر تصویری مشهورتر باشد، قیمت آن هم بالاتر خواهد رفت. مارک های خارجی قیمت بالاتری دارند و در میان مارک های داخلی هم انهایی که مشهورتر هستند  قیمت بالاتری دارند(البته باز هم باید گفت که این تفاوت قیمت ها چندان زیاد نیست).

خرید پوستر تصویری از مای دکوری

همان طور که در مبحث خرید اینترنتی اشاره شد، یکی از سایت های معتبر برای خرید پوستر دیواری وبسایت مای دکوری می باشد. مای دکوری سالهاست که در حال عرضه محصولات دکوراسیون داخلی است و می تواند بهترین محصولات را در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید انواع پوسترهای دیواری باکیفیت را در این وبسایت مشاهده کنید و پس از انتخاب مورد  مناسب، آن را سفارش دهید. خوبی محصولات مای دکوری این است که هم کیفیت خوبی دارندو هم در قیمت مناسبی عرضه می شود.

شما به راحتی و با آسودگی خاطر می توانید از این فروشگاه آنلاین خرید کنید و نگران چیزی نباشید. علاوه بر پوستر دیواری، انواع محصولات دکوراسیون داخلی دیگر نیز وجود دارند که می توانند  توسط شما خریداری شوند. محصول پس از خرید در عرض مدت کوتاهی به دست شما می رسد  و شما می توانید از آن استفاده کنید. مای دکوری به اقصی نقاط کشور محصول ارسال می کند و این کار را هم با هزینه ای بسیار اندک انجام می دهد. بنابراین اگر در جایی دور هستید نگران چیزی نباشید و خرید خود را انجام دهید.

هم چنین این فروشگاه آنلاین ، خدمات پس از فروش بسیار خوبی دارد. در صورتی که برای محصول شما مشکلی پیش بیاید شما می توانید به راحتی و با یک تماس برای رفع آن اقدام کنید. مای دکوری همواره خود را موظف دانسته است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهید و این را مایه افتخار خود می داند.

 

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()