سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در پوستر تصویری
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

پوستر تصویری

پوستر تصویری یکی از انواع پوستر است که با چاپ تصویر دلخواه بر روی آن تولید می شود. در چند سال اخیر برخی از متقاضیان پوستر که قبلاً به صورت تصویر آماده در اندازه های مشخص و ثابت تولید میشد و مشکلاتی اعم از یکی نبودن اندازه دیوار با اندازه تصویر برای مصرف کننده به وجود می آورد. اما در چند سال اخیر با ورود تجهیزات چاپ مدرن به کشور ، این مشکل برطرف شده و مصرف کنندگان می توانند تصویر دلخواه خود را با اندازه ای که نیاز دارند سفارش دهند و اجرا کنند.

پوستر های تصویری در دسته های مختلف چاپ و تولید میشوند که برخی از آنها با چاپ عکس اختصاصی و بعضی دیگر با تصاویر آماده و با اندازه مورد تقاضای مشتری تولید می شوند. تصاویر اختصاصی می تواند عکس های مناسبتی یا اشخاص باشد که شاید شما دوست داشته باشید بیشتر آن عکس را ببینید.

یکی دیگر از انواع پوستر تصویری طرح های آماده هستند که فقط مطابق با اندازه درخواستی مشتری چاپ می شوند. این طرح ها در زمانی به کمک مصرف کننده می آیند که شما دوست دارید تصویری از یک غروب دلنگیز یا کوه های پوشیده از برف داشته باشید اما متاسفانه دسترسی به اینگونه تصاویر ندارید ، در این زمان تولید کنندگان پوستر تصویری برای شما تنوع زیادی از تصاویر و مناظر طبیعی ، افراد خاص ، طرح های سه بعدی و ... آماده کرده اند که شما میتوانید از این تصاویر برای دیوار های خود استفاده کنید.

تصاویر آماده که برای پوستر ها در بازار موجود است به چند دسته تقسیم میشود که مناظر طبیعی ، طراحی سه بعدی ، طراحی اطاق کودک از این دسته اند. در حال حاضر فروشگاه اینترنتی مای دکوری آماده ثبت سفارش هر نوع پوستر تصویری و ارسال به کل ایران می باشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

تخفیف ویژه                                    تخفیف ویژه


تمامی سفارشات پالاز موکت بالای 50متر ارسال و نصب در تهران و ارسال به شهر مقصد در شهرهای دیگر

رایگان

میباشد.