سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

پوشش کف

کفپوش ، پارکت و چمن مصنوعی از متریال های جدید در اجرای کف محیط هستند که در سال های اخیر با توجه به ویژگی خود با استقبال چشمگیری مواجه شده اند و در بعضی موارد با ابزارآلات چوبی در نزدیکی دیوارها مهار میشوند.

پارکت و کفپوش و چمن مصنوعی در نگاه اول از نظر نوع طرح و ظاهر با متریال های قدیمی از هارمونی بیشتری با محیط برخوردار هستند که این امر میتواند یکی از دلایل مورد توجه قرار گرفتن این متریال ها در انتخاب سازندگان،طراحان و مصرف کنندگان باشد.

از مزایای پارکت لمینت و کفپوش ها میتوان به قیمت مناسب این متریال ها نسبت به کفسازی های قدیمی اشاره کرد که در حال حاضر این مزیت از دید مصرف کننده بسیار مهم و قابل رقابت میباشد. تفاوت پارکت لمینت و کفپوش در مرحله اول جنس آنها است که پارکت لمینت از متریال چوب و کفپوش های pvc از مشتقات لاستیکی ساخته شده اند. در مرحله دوم ضخامت این محصولات است که پارکت ها از 8 میلیمتر تا 12 میلیمتر هستند و کفپوش ها از 1 تا 5 میلیمتر در بازار عرضه میشود.

یکی دیگر از مزایای پارکت لمینت ،کفپوش ها و چمن مصنوعی میتوان به اجرای آسان و سرعت نصب بالا در استفاده از این متریال ها اشاره کرد تا حدی که هیچ احتیاجی به تخلیه کامل محیط نبوده و مشکل جابجایی برای مصرف کننده ایجاد نمیکنند.

از مزایای چمن مصنوعی نسبت به موکت ها میتوان به طبیعی جلوه کردن آنها و عمر و دوام بیشتر این محصولات اشاره کرد. کاربرد های چمن مصنوعی بسیار زیاد است به صورتی که در فضاهای تفریحی مانند زمین های بازی و مکان های ورزشی مانند زمین های فوتبال بسیار پر کاربرد است و به دلیل عمر بالای آن نسبت به چمن طبیعی کاربران تمایل بیشتری نسبت به استفاده آن دارند.

از دیگر مواردی که در این دسته جای گرفته ابزار آلات کف سازی است که نسبت به متریال های کف در کنار بقیه محصولات اجرا میشوند. از جمله این محصولات فوم ها ، قرنیز ها ، اسکوتی ، میانه ، گرده ، نبشی تاشو و... است که برای دیزاین محیط بسیار مناسب هستند.

 شما میتوانید از فروشگاه اینترنتی مای دکوری این محصول را تهیه نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()