سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

قرنیزMDF

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

قرنیزMDF| خرید اینترنتی قرنیز MDF | قیمت انواع قرنیز ام دی اف

امروزه محصولات زیادی وجود دارند که برای دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید از این محصولات برای به وجود آوردن انواع دکورهای زیبا استفاده کنید. به طور کلی دکوراسیون داخلی مبحث مهمی است و باید به آن توجه کرد.

یکی از محصولاتی که برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود، قرنیز است. اما قرنیز چیست؟ قرنیز در واقع نواری برجسته است که در پایین دیوارهای داخلی یک ساختمان و در امتداد جهت دیوار نصب می شود. این نوار برجسته می تواند جنس های متفاوتی داشته باشد و از چوب، ام دی اف، سنگ و دیگر موارد ساخته شده باشد. این نوارها از طریق چسب،میخ، رول پلاک و پیچ یا ملات سیمان و ماسه به دیوار متصل می شوند.

همه شما حتما تا به حال قرنیزها را در خانه ها، اداره ها یا جاهای دیگر مشاهده کرده اید. قرنیزها باعث زیبایی ساختمان می شوند و در کنار آن مزیت های دیگر هم دارند که جلوتر به آنها پرداخته خواهد شد.

همان طور که اشاره شد یکی از انواع قرنیزها، قرنیزهای ساخته شده از ام دی اف هستند. ام دی دف به دلیل دوام و استحکام مناسب امروزه برای ساخت محصولات زیادی به کار می روند که یکی از آنها قرنیز است. قرنیز MDF دارای استحکام و ماندگاری بالایی است و می تواند به خوبی برای فضای داخلی استفاده شود. قرنیزهای ام دی اف در طرح ها و رنگ های متفاوت در بازار وجود دارند و می توانند به خوبی فضای داخلی شما را زیبا کنند. در زیر به انواع قرنیز ام دی اف پرداخته شده است ودر مباحث بعدی به مزایا و معایب و دیگر موارد پرداخته شده است. خواندن این مطلب به خوبی به شما در شناخت قرنیز MDF کمک خواهد کرد.

انواع قرنیز MDF

قرنیزهای ام دی اف در ضخامت ها و ارتفاع مختلف وجود دارند. انتخاب یک نوع قرنیز ام دی اف با ضخامت و ارتفاع مشخص به عوامل مختلفی بستگی دارد. امروزه قرنیزها در ارتفاع 7 ، 9 ، 11  و 15 سانتی وجود دارندو با توجه به سلیقه افراد به فروش می رسند. طول این قرنیزها نیز می تواند متفاوت باشد و در اندازه های 240، 280 و دیگر اندازه ها وجود دارد. ضخامت این قرنیزها نیز 8 و 16 میلی متری است.

هزینه نصب قرنیز ام دی اف با توجه به ابعاد قرنیز است و به صورت متری محاسبه می شود.

خرید اینترنتی قرنیز MDF

امروزه اینترنت کارها را خیلی راحت کرده است و خیلی ها از طریق آن اقدام به خرید محصولات مختلف می کنند. با این کار هم کارها آسان تر می شود و هم خرید سریع تر انجام می گیرد.یکی از محصولاتی که میتوان آن را توسط اینترنت خریداری کرد، قرنیز است. قرنیزهای مختلف در سایت ها و شبکه های مختلف اجتماعی به فروش می رسندو افراد می توانند به راحتی برای خرید آنها اقدام کنند. یکی از انواع قرنیزهای پرطرفدار ، قرنیز ام دی اف است که در اینترنت به فروش می رسد.  در زیر به مزیت های خرید اینترنتی قرنیز ام دی اف پرداخته شده است:

1.خرید سریع تر و آسان تر :

شما با استفاده از اینترنت خیلی سریع می توانید خرید اینترنتی قرنیز ام دی اف را انجام دهید. شما می توانید در خانه بنشینید، سایت معتبر فروش قرنیز را باز کنید، محصولات مختلف را ببینید و سپس از میان آنها یکی را انتخاب کرده و سفارش دهید. پس از خرید ، محصول به سرعت برای شما ارسال می شود و شما آن را تحویل خواهید گرفت . باید دقت داشته باشید که خرید شما حتما باید از سایت های معتبر یا شبکه های اجتماعی مورد اطمینان صورت گیرد.

2.دقت بالاتر در خرید :

در اینترنت، شما هیچ عجله ای ندارید و به راحتی می توانید محصولات قرنیز ام دی اف مختلف را با هم مقایسه کنید و سپس بهترین مورد را با توجه به نیازتان انتخاب کنید. شما می توانید در سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف، قرنیزهای ام دی اف مختلف را مشاهده کنیدو مشخصات آنها را با هم مقایسه کنید و در آخر دست به خرید بزنید. این کار باعث می شود تا دقت شما در خرید بالاتر برود  و محصول بهتری را برای خود خریداری کنید. این یکی دیگر از مزیت های خرید اینترنتی است.

3.اطلاع از نظرات افراد ونیز امکان مشاوره :

در سایت ها یا شبکه های احتماعی مختلف شما مشاهده می کنید که افراد نظرهای خود را می نویسند. در مورد قرنیز ام دی اف نیز  شما می توانید نظرات افراد را درباره انواع آنها و کیفیت محصول مورد نظر فروشگاه بخوانید و به این صورت تصمیم بهتری بگیرید. در کنار این ها ، شما می توانید از امکان مشاره های آنلاینی که برخی از سایت ها یا شبکه ها برای شما قرار می دهند استفاده کنید.

یکی از سایت های معتبری که می توان از آن به خوبی استفاده کرد و قرنیز ام دی اف خریداری کرد،  سایت مای دکوری است.

مزایا و معایب قرنیز MDF

قرنیزهای مختلف دارای مزایا و معایبی هستند. قرنیز ام دی اف هم به نوبه خود دارای مزایا و معایبی است که در زیر به آنها اشاره شده است :

1.قابلیت حمل آسان :

یکی از مزیت های این نوع قرنیز این است که شما می توانید به راحتی آن را حمل کنید. این قرنیزها وزن چندانی ندارند و به راحتی حمل می شوند.

2.مقاومت مناسب :

ام دی اف به خاطر مقاومت خوبی که دارد برای ساخت محصولات مختلفی استفاده می شود. یکی از این محصولات هم قرنیزهای ام دی اف می باشد.قرنیز ام دی اف دارای مقاومتی مناسب در برابر ضربه و فشار دارد.  این مقاومت خوب و مناسب باعث می شود تا ماندگاری آن نیز بالاتر برود و تا سالها بتوانید آنها را داشته باشید بدون ان که دچار فرسودگی شود.

3.زیبایی و جلوه مناسب :

از دیگر مزیت های این نوع قرنیز این است که این کار باعث زیبایی هر چه بیشتر خانه شما می شود و به مکان یا خانه شما جلوه می دهد. شما می توانید با استفاده از انواع قرنیز ام دی اف، ساختمان خود را زیباتر کنید. البته باید دقت داشت که برای انتخاب یک قرنیز مناسب به دکوراسیون داخلی توجه کرد.

4.محافظت از دیوار خانه :

قسمت پایین دیوار خانه ،قسمت حساسی است و می تواند بر اثر بازی بچه ها یا موارد دیگر مدام دچار ضربه و آسیب شود. قرنیز ام دی اف به خاطر مقاومت و استحکامی که دارد می تواند باعث شود تا از قسمت های پایین دیوار خانه محافظت شود.

5.جلوگیری از نفوذ رطوبت :

قسمت های پایین یک دیوار از اهمیت زیادی برخوردار است.وقتی رطوبت به پایین یک دیوار نفوذ کند باعث تضعیف آن می شود در نتیجه باید جلوی ان را گرفت. قرنیزهای ام دی اف به خوبی جلوی نفوذ رطوبت را خواهند گرفت و در نتیجه باعث محافظت از دیوار می شوند. برخی از دیوارها بر اثر رطوبت سریع تر آسیب می بینند و باید نسبت به انها مراقبت بیشتری به خرج داد.

6.قابلیت شستشو :

شما می توانید به راحتی قرنیزها را تمیز کنید و بشویید . قرنیزهای ام دی اف به خوبی قابل شستشو هستند و شما می توانید به خوبی آنها را تمیز کنید.

7.باعث نظافت راحت تر خانه می شود:

قرنیز به دلیل آن که جلوی نفوذ گرد و غبار را به قسمت های پایین را می گیرد باعث نظافت راحت تر خانه می شود. تمیز کردن گرد و غبار و کثیفی از گوشه های خانه کار سخت تری است.

8.طرح های متنوع :

ام دی اف به راحتی برش می خورد و در نتیجه قرنیزهای ام دی اف در طرح های مختلفی وجود دارند که می توان از انها استفاده کرد.

معایب قرنیز ام دی اف

به طور کلی قرنیز ام دی اف عیب خاصی ندارد اما باید سعی شود که آنها را در معرض نور مستقیم آفتاب و رطوبت قرار نداد. درست است که قرنیزهای ام دی اف، مقاومت خوبی دارند اما نباید از آنها غافل شد. باید به طور مرتب آنها را تمیر کرد و نسبت به آنها مواظبت به خرج داد.

عوامل موثر بر انتخاب قرنیز MDF

اما سوال اینجاست که چه عواملی روی انتخاب قرنیز ام دی اف تاثیر می گذارد. در زیر به این قرنیزها اشاره شده است:

1.ابعاد قرنیز :

همان طور که گفته شد قرنیزها در ارتفاع و ضخامت های مختلفی وجود دارند. این موضوع می تواند روی انتخاب شما تاثیر بگذارد. برای برخی موارد، شما باید قرنیزهای با ابعاد بزرگتر انتخاب کنید و برای برخی دیگر باید قرنیزهایی با ابعاد کوچکتر را انتخاب نمایید. این عامل باید در کنار عوامل دیگر منجر به بهترین انتخاب برای محیط شما شود.

2.نوع فضا :

این که فضای داخلی شما چگونه است روی انتخاب قرنیز تاثیر می گذارد. محیط های مختلف نیاز به قرنیز مناسب خود دارند. باید بهترین مورد را با توجه به نوع فضا انتخاب کرد.

3.دکوراسیون داخلی:

از مهم ترین عواملی که روی انتخاب قرنیز ام دی اف تاثیر می گذارد ، دکوراسیون داخلی است. شما باید به عوامل متعددی چون رنگ دیوار، وسایل موجود در خانه و دیگر عوامل توجه کنید تا بهترین قرنیز را انتخاب کنید. حتما سعی کنید با بالا بردن اطلاعات خود درباره دکوراسیون داخلی و قرنیزها، انتخابی را داشته باشید که موجب ایجاد دکوری زیبا و مناسب برای شما شود.

قیمت قرنیز MDF

قرنیزهای ام دی اف قیمت های مناسبی دارند و خرید آنها هزینه چندانی ندارد. شما می توانید بهترین قرنیزها را  با هزینه ای معقول و مناسب خریداری کنید. در زیر به عواملی که روی قیمت قرنیز ام دی اف تاثیر می گذارند اشاره شده است :

1.کیفیت قرنیز :

هر چقدر که کیفیت یک قرنیز بالاتر باشد ، قیمت آن هم بالاتر خواهد بود. شما برای خرید قرنیز ام دی اف باکیفیت تر باید پول بیشتری بپردازید. این یکی از عوامل موثر بر قیمت قرنیز ام دی اف است.

2.برند قرنیز :

هر چقدر که برند یک قرنیز مشهورتر باشد، قیمت آن هم بالاتر است. اگر برند ان خارجی باشد، قیمت بالاتر است و اگر برند آن در داخل شهرت بیشتری داشته باشد مطمئنا قیمت بالاتری هم دارد. به هر حال باید به این نکته توجه کرد برندهای مشهورتر معمولا کیفیت بهتری هم دارند.

3.ابعاد قرنیز :

از دیگر عواملی که روی قیمت قرنیز ام دی اف تاثیر می گذارد، ابعاد قرنیز است. هر چقدر که ضخامت یک قرنیز بالاتر باشد ، قیمت آن هم بالاتر خواهد بود. این موضع بسیار طبیعی است که هر چقدر که ابعاد بزرگتر باشد ، قیمت آن هم بالاتر است.

خرید قرنیز ام دی اف از مای دکوری

همان طور که بالاتر اشاره شد، یکی از سایت های معتبری که شما می توانید از ان خرید قرنیز ام دی اف انجام دهید، وبسایت مای دکوری می باشد. مای دکوری فروشگاهی آنلاین است که سالهاست در حال فروش محصولات دکوراسیون داخلی بوده است . یکی از این محصولاتی که در کیفیت ها و تنوع خوب در مای دکوری عرضه می شود قرنیز است. قرنیزهای مختلف از جمله قرنیز ام دی اف، به خوبی در این فروشگاه آنلاین عرضه می شود و شما می توانید به راحتی آنها را خریداری کنید.

قرنیزهای ام دی اف را با قیمت مناسب می توان از فروشگاه مای دکوری خریداری کرد. پس از خرید ، محصول به سرعت توسط مای دکوری برای شما و با هزینه ای بسیار اندک ارسال خواهد شد. مای دکوری به نقاط مختلف ایران محصول ارسال می کند و از این لحاظ جای نگرانی وجود ندارد.

خدمات پس از فروش مای دکوری هم بسیار مناسب است و در صورتی که مشکلی برای محصول شما پیش بیاید با یک تماس می توانید برای رفع آن توسط مای دکوری اقدام کنید. مای دکوری همواره سعی کرد تا بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()