سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در پاراوان چوبی
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

پاراوان چوبی

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پاراوان چوبی | خرید پاروان چوبی | قیمت انواع پاروان چوبی

شما به احتمال زیاد در ادارات یا در بیمارستان پاراوان ها را دیده اید. شاید اسم آنها را به طور دقیق ندانید اما آن را مشاهده کرده اید. اگر بخواهیم تعریف ساده ای از پاراوان داشته باشیم باید بگوییم که پاراوان، پارتیشن متحرکی است که برای تفکیک و جداسازی به کار می رود. اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم پاراوان همان دیوار جداکننده متحرک است.

پاراوان در انواع مختلفی وجود دارد که هر کدام از آنها مزایا و معایب خودشان را دارند و در جاهای خود مورد استفاده قرار گیرند. یکی از انواع پاراوان، پاراوان چوبی است. پاراوان چوبی همان طور که از نامش مشخص است از چوب ساخته شده است . پاراوان در طرح ها و اشکال مختلفی وجود دارند و می توانند در جاهای مختلفی استفاده شوند. پاراوان چوبی به دلیل حس خوبی که به فضا منتقل می کند و دیگر مزیت هایش مورد پسند خیلی هاست و خیلی ها از آن برای تزیین دکوراسیون داخلی خود و تفکیک فضاها استفاده می کنند . در زیر به انواع پاراوان چوبی پرداخته شده است و برای هر کدام توضیح مختصری داده شده است.

انواع پاراوان چوبی

پاراوان چوبی همان طور که گفته شد انواع مختلفی دارد. در زیر به انواع پاراوان چوبی پرداخته شده است:

1.پاراوان چوبی ساده :

یکی از انواع پاراوان چوبی، پاراوان چوبی ساده است. این نوع پاراوان طرح خاصی روی خود ندارد و ساده و صاف است. این نوع پاراوان چوبی، ارزان ترین نوع پاراوان چوبی است و می تواند برای جاهای زیادی استفاده شود.

2.پاراوان چوبی تصویردار :

یکی دیگر از انواع پاراوان چوبی، پاراوان چوبی تصویردار است. این تصویرها در واقع عکس ها و طرح هایی هستند که روی پاراوان چوبی قرار می گیرند و باعث می شوند تا این پاراوان ها دارای تصویر و طرح باشند. خوبی این نوع پاراوان چوبی این است که شما می توانید بر حسب سلیقه، انتخاب مناسبی داشته باشید چون تصاویر روی این پاراوان ها تنوع خوبی دارند. این نوع پاراوان ها زیبایی بیشتری از پاراوان ساده دارند و به فضای داخلی ساختمان شما زیبایی و جلوه می دهند. این نوع پاراوان ها هم قیمت مناسبی دارند و هم تنوع بسیار خوبی دارند.

3.پاراوان چوبی حصیری :

همان طور که از نامش مشخص است این نوع پاراوان ها، از حصیر ساخته می شوند و دارای طرح های متفاوتی است که افراد می توانند از آن استفاده کنند. این نوع پاراوان وزن سبک تری دارد و تنوع بسیار خوبی دارد. این نوع پاراوان جزء پرفروشترین پاراوان های منازل می باشد.

4.پاراوان چوبی برش خورده با لیزر یا پاراوان لیزری:

پاراوان لیزری دارای طرح های متنوعی هستند . این نوع پاراوان ها از طریق لیزر ایجاد می شوند و می تواند زیبایی زیادی به ساختمان شما ببخشد.

5.پاراوان چوبی منبت کاری شده:

حتما شما با منبت کاری آشنا هستید. چوب پاراوان را هم می توان منبت کرد و طرح های زیبایی را ایجاد کرد. تفاوت پاراوان چوبی منبت کاری شده با برش خورده از لحاظ جزییات و ریزنقش های روی آن تفاوت دارد. قیمت این پاراوان ها مسلما بالاتر است چون تولید آنها زمان بیشتری را می گیرد.

6.پاراوان چوبی مشبک:

همان طور که از نام این پاراوان پیداست این محصول به صورت شبکه شبکه است و شکل و طرحی سنتی و زیبا دارد. شما می توانید از این پاراوان ها برای منازل یا دیگر جاها استفاده کنید و به زیبایی فضای داخلی بیفزایید.

خرید اینترنتی پاراوان چوبی

امروزه فضای اینترنت به همه چیز سرعت بخشیده است و کارها را آسان تر کرده است. یکی از کارهایی که با اینترنت راحت تر و سریع تر شده است خرید است. خرید اینترنتی می تواند به خوبی شامل انواع محصولات باشد. محصولات دکوراسیون داخلی هم به خوبی در اینترنت خرید و فروش می شوند.

خرید اینترنتی پاراوان چوبی مزیت های متعددی دارد که در زیر به آنها پرداخته شده است:

1.انجام سریع خرید :

خرید اینترنتی پاراوان چوبی به سرعت از طریق سایت های معتبر انجام می شود و شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. شما می توانید بدون آن که نیاز داشته باشید تا از خانه یا محل مورد نظر خود تکان بخورید، به یک سایت فروشگاهی بروید و پس از دیدن محصولات مختلف پاراوان چوبی، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را خریداری کنید. چند روز بعد محصول خریداری شده برای شما ارسال خواهد شد. کار خرید شما در کمترین زمان و بدون هیچ زحمت خاصی انجام می شود.

2.دقت بالاتر در خرید :

شما هنگامی که به صورت اینترنتی خرید می کنید دقت بالاتری دارید. شما می توانید انواع پاراوان های چوبی را مشاهده کرده و از میان انها بهترین را انتخاب کنید. شما به راحتی و به خوبی می توانید انواع پاراوان های چوبی را از لحاظ قیمت ، طرح و دیگر موارد با هم مقایسه کنید تا انتخابی مناسب انجام دهید.

3.آگاهی بیشتر درباره محصولات :

شما با خواندن نظرات در یک سایت درباره محصولات پاراوان می توانید اگاهی بیشتری نسبت به آنها پیدا کنید و در نتیجه در خرید خود بهتر عمل کنید. هم چنین مشاوران انلاین فروشگاه های معتبر فروش محصولات دکوارسیون داخلی می توانند با اطلاعاتی که به شما می دهند در خرید بهتر محصول به شما کمک کنند. از این طریق شما بهترین انتخاب را برای مکان مورد نظر خود خواهید داشت.

به طور کلی خرید اینترنتی گزینه ای مناسب و آسان برای شماست و شما می توانید از ان مطمئن باشید. یکی از سایت های معتبر برای خرید پاراوان های چوبی ، سایت معتبر مای دکوری است.

 

پاراوان های چوبی مزیت های متعددی دارند و مسلما معایبی هم دارند. در زیر به مزایا و معایب آن پرداخته شده است :

مزایای پاراوان چوبی :

1.بخشیدن حس طبیعی به فضا :

چوب به طور کلی حس خوب و طبیعی به یک فضا می بخشد . زمانی که شما از یک پاراوان چوبی برای تفکیک و تقسیم فضا استفاده می کنید، حس خوب و زیبایی را به محیط می دهید. این یکی از مزیت های پاراوان چوبی است.

2.تنوع داشتن:

پاراوان های چوبی دارای طرح های تنوعی هستند که می توانند جوابگوی انواع نیازها و سلیقه ها باشند. شما می توانید بر حسب نوع فضا و دکوراسیون ، پاروان چوبی مورد نیاز خود را داشته باشیدو از آن برای جدا کردن بخش مورد نظر خود استفاده کنید. پاراوان های چوبی می توانند به صورت منبت کاری، ساده، طرح دار یا مشبک باشند. هر کدام از این ها می توانند توسط شما انتخاب شوند. امروزه دیگر حتی سفارش پاراوان بر حسب طرح مورد نظر ممکن است و این کار می تواند به راحتی صورت گیرد.

3.قیمت مناسب :

پاراوان های چوبی اگر از چوب های گران قیمت ساخته نشده باشند قیمت های خوبی دارند و می توان انها را با هزینه ای مناسب خریداری کرد. برخی از مدل های آنها ارزان تر و برخی گران تر هستند. ارزان ترین نوع پاراوان چوبی، پاراوان چوبی ساده است که دارای طرح یا برش خاصی نیست.

4.هماهنگی با انواع فضاها:

پاراوان چوبی به دلیل تنوع و نیز طبیعتش می تواند با انواع فضاها هماهنگ شود. این نوع پاراوان هم در منازل به خوبی به کار می رود و هم در ادارات و هم در دیگر جاهایی که نیاز است.

5.عایق مناسب صدا :

این نوع پاراوان ها می توانند عایق های خوبی برای صدا باشند و صدای بخش تفکیک شده مورد نظر را کمتر کنند.  شما می توانید از این موضوع برای راحتی بیشتر خود استفاده کنید.

معایب پاراوان چوبی

1.آسیب پذیری در برابر رطوبت:

پاراوان های چوبی بهر حال در برابر رطوبت آسیب پذیر هستند و آب و رطوبت می تواند باعث پوسیدگی و خرابی آنها شود. برای همین است که از نمی توان از آنها برای محل های با رطوبت بالا مانند حمام یا سرویس بهداشتی یا دیگر موارد استفاده کرد. این بدون شک بزرگترین عیب پاراوان چوبی است.

2.قیمت گران برخی از مدل های آن :

برخی از انواع و مدل های پاراوان چوبی گران قیمت هستند مخصوصا اگر از چوب های گرانی ساخته شده باشند. هر چقدر که برای ساخت یک پاراوان چوبی وقت و انرژی بیشتری هزینه شود ، مسلما قیمت آن هم بالاتر خواهد بود. پاراوان های چوبی منبت کاری شده برای مثال گران تر هستند.

 

عوامل موثر در انتخاب پاراوان چوبی

اما چه عواملی در انتخاب پاراوان چوبی موثر است . در زیر به این عوامل پرداخته شده است:

1.نوع پاراوان چوبی :

نوع پاراون چوبی بسیار مهم است و در انتخاب آن موثر است. هر نوع پاراوان چوبی برای هر جایی مناسب نیست و باید به این نکته توجه کرد و بهترین گزینه را انتخاب کرد. برای مثال برای فضاهای رسمی  تر بهتر است از مدل هایی از پاراوان چوبی استفاده کرد که رسمی تر هستند.

2.نوع دکوراسیون داخلی :

پاراوان یکی از محصولاتی که در دکوراسیون داخلی موثر است پس در هنگام انتخاب آن باید به دیگر مولفه ها و اجزای مهم دکوراسیون هم توجه کرد. شما باید پاراوان چوبی ای را انتخاب کنید که با دکور داخلی شما هماهنگی و تناسب داشته باشد و بهترین نتیجه را به شما بدهد. ابعاد و رنگ و طرح پاراوان چوبی بسیار مهم است و شما باید به این نکات توجه کنید.

3.محیط :

نوع محیط هم در انتخاب پاراوان چوبی موثر است. پاراوان چوبی برای محیط های مرطوب مناسب نیست چون به سرعت آسیب می بینند و دچار پوسیدگی می شود. شما باید با توجه به محیط و دیگر مولفه ها بهترین نوع پاراوان چوبی را انتخاب نمایید.

قیمت پاراوان چوبی

قیمت پاراون چوبی به مولفه های گوناگونی بستگی دارد که در زیر به آنها پرداخته شده است :

1.نوع چوب :

هر چقدر که چوبی که پاراوان چوبی گران تر باشد،  قیمت پاراوان چوبی هم گران تر است. برای مثال اگر پاراوان شما از چوب گردو ساخته شود قیمت آن بالاتر خواهد بود. این موضوع باید در هنگام انتخاب شما لحاظ شود. هر چند که مسلما هر چقدر که چوب پاراوان گران تر باشد ماندگاری و جلای ان نیز بیشتر خواهد بود.

2.طرح پاراوان چوبی:

یک پاراوان ساده قیمت پایین تری از یک پاراوان دارای طرح است. هر چقدر که طرح یک پاراوان چوبی دارای جزییات بیشتری باشد پاراوان هم گران تر خواهد بود. پاراون های چوبی منبت کاری شده گران تر از خیلی از مدل های پاراوان های چوبی هستند . بنابراین طرح پاراوان چوبی یکی دیگر از عوامل موثر روی قیمت آن است.

3.مارک و برند پاراوان :

هر چقدر که یک پاراوان ، شهرت بیشتری داشته باشد قیمتش هم بالاتر خواهد بود. برند یک پاراوان هر چقدر که مشهورتر باشد قیمتش هم بالاتر است. البته تفاوت آنها زیاد نیست اما به هر حال تاثیر خودش را دارد. مارک های خارجی بدون شک گران تر از داخلی ها هستند.

4.کیفیت پاراوان چوبی :

هر چقدر که کیفیت یک پاراوان بالاتر باشد قیمتش هم بالاتر خواهد بود. کیفیت یک پاراوان می تواند به چیزهای زیادی بستگی داشته باشد که مجال توضیح درباره انان نیست. بهرحال یکی از عوامل موثر روی قیمت، کیفیت پاراوان چوبی است.

خرید پاروان چوبی از مای دکوری

اگر دنبال پاراوان چوبی باکیفیت و خرید آن به شکل اینترنتی هستید ، سایت معتبر مای دکوری در خدمت شماست. فروشگاه آنلاین مای دکوری سالهاست که در حال عرضه انواع محصولات دکوراسیون داخلی است و شما می توانید محصولات را در این سایت بیابید.

انواع پاراوان های چوبی در طرح ها و ابعاد مختلف توسط فروشگاه مای دکوری عرضه می شود و افراد می توانند پاراوان های چوبی باکیفیت را با قیمتی مناسب خریداری کنند. همه محصولات مای دکوری کیفیت خوبی دارند و قیمت متاسبی هم دارند. تخفیف هایی هم داده می شود که به کاهش هزینه ها کمک خواهد کرد.

کافی است محصول خود را در سایت مای دکوری انتخاب کرده و سفارش دهید تا ظرف چند روز کاری برای شما فرستاده شود و به دست شما برسد. فروشگاه مای دکوری به نقاط مختلف ایران با هزینه ای بسیار اندک محصول ارسال می کند و جای هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد. در کتار کیفیت، قیمت و ارسال محصول، مای دکوری خدمات پس از فروش بسیار خوبی هم دارد. اگر مشکلی برای محصول شما پیش بیاید با یک تماس برای رفع ان اقدام خواهد شد.

مای دکوری همواره اولویت اصلی خود را رضایت مشتری قرار داده است.

 

10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()