سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده

آرتا

پارکت لمینت یکی از انواع مختلف پوشش برای کف منازل و محیط های تجاری میباشد که به سبب مزایای زیاد نسبت به سایر پوشش های کف از جمله قیمت مناسب ، قابلیت ترمیم پذیری راحت و راحتی در نصب مورد توجه قرار گرفته است.
شرکت آرتا یکی از تولیدکنندگان پارکت لمینت چند دهه اخیر در ایران میباشد که محصولات تولیدی خود را با نام تجاری (آرتا کلیک) با گارانتی 10 ساله عرضه میکند. شرکت پارکت آرتا اچ دی اف برای ساخت پارکت لمینت های خودرا نیز تولید میکند.پارکت آرتا در حال حاضر با بیش از 30 طرح مختلف پاسخگوی مشتریان خود میباشد.شرکت پارکت آرتا در دو زمینه مسکونی و تجاری محصولات خودرا تولید میکند. لمینت آرتا در چند دهه اخیر به سبب قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول خود جایگاه ویژه ای در بین مشتریان پارکت لمینت پیدا کرده است. در حال حاضر لمینت آرتا با دو کیفیت سایشی AC4 و AC5 پارکت لمینت تولید میکند.از لحاظ کیفیت باید سه مورد را در نظر داشته باشیم که عبارتنداز:

جنس مغزی اچ دی اف: لایه میانی پارکت لمینت ها یکی از مهم ترین قسمت های این محصولات میباشد که شرکت آرتا پارکت لمینت خود را با مغزی اچ دی اف روانه بازار می کند. این نوع مغزی مخصوص سازه های کف میباشد و دلیل این امر هم تراکم بالای اچ دی اف ها نسبت به ام دی اف میباشد. در زمان خرید پارکت لمینت باید بسیار دقت داشت که محصول که قصد خرید آن را دارید حتما با مغزی HDF تولید شده باشد چرا که دیده شده برخی سودجویان از ناآگاهی خریداران سواستفاده کرده و پارکت هایی با مغزی MDF تولید میکنند که این کار در مدت زمانی کوتاهس از مصرف، باعث نارضایتی مصرف کننده میگردد.

مقاومت لایه رویی: مهمترین بخش تولید پارکت لمینت لایه رویی آن است که با درجه مقاومت AC نشان داده میشود. پارکت لمینت آرتا محصولی با مقاومت AC4 و AC5 تولید میکند که در بازار کیفیت بسیار قابل قبولی میباشد. لازم به ذکر است که درجه AC پارکت لمینت طی فرایند آزمایشی زیر دستگاه مخصوص مشخص میشود که مقاومت محصول در برابر سایش را نشان میدهد. هرچقدر محصولات ، مقاومت بیشتری در برابر سایش از خود نشان دهند درجه کیفی محصول بالاتر است و شماره AC آن بالاتر میرود.

کلیک پارافین خورده: هر پارکت لمینتی که مراحل و آزمایشات بالا را با موفقیت پشت سر بگذارد در مرحله آخر به قسمت کلیک آن میرسیم که بهترین آنها کلیک آغشته به پارافین میباشد. دلیل اینکه پارکت لمینت کلیک پارافین خورده بهتر از انواع دیگر است را میتوان این دانست که این عمل باعث عدم نفوذ رطوبت به لایه های میانی پارکت میشود و عمر محصول را بسیار افزایش می دهد. شرکت آرتا تمامی محصولات خود را با کلیک پارافین خورده روانه بازار میکند که یکی از دلایل برتری این محصول نسبت به دیگر رقبا می باشد.

از جمله پارکت لمینت های در این رده میتوان به چند مورد مثل پارکت لمینت دنیز ، پارکت امپریال ، پارکت لمینت دکو ، پارکت لمینت واریو ، پارکت آیدا ، پارکت مکس فلور و... اشاره کرد که از لحاظ کیفیت تا حدودی در رنج پارکت آرتا هستند.

در حال حاضر اگر دنبال پارکت لمینت ارزان و با کیفیت هستید پیشنهاد میکنیم در انتخاب این محصول تردید نکنید.
فروشگاه اینترنتی مای دکوری نماینده فروش پارکت آرتا و چندین برند دیگر میباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :