سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده

موکت ظریف مصور

در حرفه دکوراسیون برای دیزاین محیط با متریال های گوناگونی امثال پارکت لمینت ، کفپوش ، موکت ، سقف کاذب ، دیوارپوش و... سر و کار داریم که موکت یکی از اصلی ترین متریال های یک طراح حرفه ای و کار کشته است .

موکت ظریف مصور در سالهای اولیه پس از انقلاب شکوهمند اسلامی فعالیت خودرا آغاز کرد و تا به امروز یکی از برترین های صنعت موکت در ایران میباشد . قسمت زیادی از رونق کارخانجات موکت ظریف مصور به صادرات این مجموعه بر میگردد ، شرکت ظریف یکی از صادر کنندگان بزرگ موکت در ایران میباشد. کارخانجات ظریف مصور تولیدات خود را در دو بخش عرضه میکنند که این دو بخش عبارتنداز : نمدی و تافتینگ

موکت نمدی

موکت های نمدی یک لایه هستند و نقش آنها یا توسط پرس گرم ،یا توسط چاپ و یا توسط دستگاه بافت ایجاد میشوند . اگر نقش موکت نمدی توسط پرس گرم ایجاد شده باشد به آن موکت داغی میگویند ، اگر توسط چاپ ایجاد شود به آن چاپی و اگر توسط دستگاه بافت نقش داشته باشد به این نوع موکت ، موکت سوزنی میگویند.در حال حاضر موکت ظریف مصور هر سه مورد را در سبد تولیدی خود دارد.

موکت تافتینگ

نوعی دیگر از موکت های تولیدی شرکت ظریف مصور تافتینگ میباشد که دارای یک لایه اضافه در قسمت زیرین موکت میباشد . از مزایای این لایه اضافه میتوان به افزایش طول عمر موکت و حس نرمی و راحتی کاربر هنگام استفاده اشاره کرد . لازم است بدانیم که به دلیل ضخامت بیشتر موکت تافتینگ نسبت به موکت های نمدی ، اصطلاحاً به آنها موکت پرز بلند نیز میگویند .

فروشگاه اینترنتی مای دکوری با افتخار سال ها نماینده رسمی فروش موکت ظریف مصور در سراسر ایران بوده و آماده ارائه خدمات فروش، ارسال و نصب این محصول می باشد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :