سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده

چمن مصنوعی

چمن مصنوعی نوعی پوشش برای کف می باشد که امروزه مصرف آن در حال افزایش است. این متریال ابتدا برای جایگزین کردن با چمن طبیعی مورد کاربرد قرار میگرفت اما رفته رفته برای فضا سازی ها و محیط های بسته نیز مورد مصرف قرار گرفت و نظر کاربران و طراحان را به خود جلب کرد .

جنس چمن مصنوعی

ساخت متریال برای کف محیط همیشه دشوارتر از تولید بقیه متریال های دکوراسیون داخلی بوده و هست ، دلیل آن هم وجود مقاومت بالا در این نوع از پوشش ها می باشد . به دلیل اینکه پوشش های کف دائماً در حال تحمل فشار می باشند ، در ساخت آنها نیز باید این مورد را لحاظ کرده و مقاومت آن را بالا برد . چمن مصنوعی از یک صفحه اصلی که از جنس پولی آمید یا پی وی سی است تشکیل شده که گره های نخ چمن در تار و پود آن قرار میگیرد . نخ چمن مصنوعی نیز از جنس های مختلفی تشکیل میشود که هر کدام کاربرد خاصی دارند ، برخی از آنها براق و برخی تار هستند . بعضی از نخها برای حجم دادن به چمن و برخی برای طبیعی تر جلوه دادن آن به کار میروند . در سال های اخیر بعضی تولیدکنندگان برای طبیعی تر جلوه دادن چمن های مصنوعی از نخ های رنگی برای القای حس طبیعی تر بودن استفاده می نمایند.

تنوع ضخامت

کاربرد چمن مصنوعی بسیار متنوع میباشد ، به همین دلیل در ضخامت ها و اشکال مختلف تولید میشوند . برخی از چمن ها با ضخامت کمتر جهت مصارف تفریحی و برخی از چمن مصنوعی ها ضخیم تر و جهت استفاده های ورزشی تولید میشوند . در حال حاضر چمن مصنوعی از 8 میلیمتر تا 50 میلیمتر در بازار موجود میباشد .

در بعضی از محیط ها برای صرفه جویی در هزینه میتوان از موکت به جای چمن مصنوعی استفاده کرد

شما میتوانید این محصولات را از فروشگاه اینترنتی مای دکوری تهیه نمایید .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :