سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده

موکت پالاز

موکت پرز بلند بهترین گزینه برای افرادی است که در مناطق سردسیر سکونت دارند یا سرمایی هستند، ضخامت برخی از این موکت ها آنقدر زیاد است که از این لحاظ به فرش های ماشینی شباهت زیادی دارند.  اگر می خواهید فضای شما در فصل زمستان گرم و در تابستان نرم و راحت باشد، موکت پرز بلند برای مناسب شما می باشد.

مزایا:

موکت پرز بلند همانند سایر موکت ها برای حرارت و صدا به شکلی عایق به حساب می آیند، به همین دلیل برای محیط های سرد و پر سروصدا هم قابل استفاده هستند. با داشتن موکت پرز بلند کف خانه شما همیشه نرم و راحت است. از نظر رنگ و طرح بسیار متنوع هستند و با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ هستند. موکت های پرز بلند را به سادگی می توانید جایگزین فرش های ماشینی کنید .

معایب:

موکت های پرز بلند فضای شما را کوچکتر نشان می دهد. بزرگترین عیب این نوع از موکت ها نظافت آن می باشد چرا که به لحاظ تارهای بلند گرد وغبار و آلودگی را به سرعت به خود جذب می کند و در زمان نظافت آن شما را با چالش مواجه می کند بنابراین اگر فرزند کوچک و یا خانه ی پر رفت و آمدی دارید موکت پرز بلند مناسب دکوراسیون شما نمی باشد.

فروشگاه مای دکوری  نماینده فروش بهترین برند موکت پرزبلند ایران با نام پالاز موکت، آماده ارایه انواع خدمات به مشتریان محترم می باشد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :